הנחיות משרד הבריאות

אורחים יקרים,

אנו שמחים לארח אתכם במלון סי לייף נהריה – בוטיק על הים!
על מנת לשמור על בריאותכם, אנו מארחים בהתאם להנחיות משרד הבריאות ולתו הירוק:

עדכון הנחיות מתאריך: 3.10.21

  • ילדים מגיל 3 עד גיל 12 ושלושה חודשים ומנועי חיסון – יכולים להיכנס למלון עם בדיקת PCR שלילית (בתוקף ל-72 שעות) שתקפה לכל משך החופשה במלון או בדיקה מהירה שלילית (בתוקף ל-24 שעות בלבד) שנעשו בקופת חולים או במוקדי פיקוד העורף או עי' גוף דוגם מוסמך עי' משרד הבריאות – ללא תשלום.
  • אנשים מעל גיל 12 ושלושה חודשים שאין להם תו ירוק (לא מחלימים או מתחסנים או מנועי חיסון) – יכולים להיכנס למלון עם בדיקת PCR שלילית (בתוקף ל-72 שעות) שתקפה לכל משך החופשה במלון או בדיקה מהירה שלילית (בתוקף ל-24 שעות בלבד) שנעשו עי' גוף דוגם מוסמך עי' משרד הבריאות – בתשלום בלבד.
  • ילדים עד גיל 3 + ילדים עד גיל 12 ושלושה חודשים שמציגים תעודת נכה של הביטוח הלאומי – לא נדרשים לתו ירוק או לבדיקת קורונה שלילית
  • שימו לב כי הבדיקות המהירות תקפות רק ל-24 שעות ולכן כשהשהות ארוכה יותר מיממה רצוי להגיע עם בדיקת PCR( למי שאין תו ירוק בתוקף).

מתקני המלון

מתקני המלון יעמדו לרשות האורחים בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

אנא שימת ליבכם:
*במידה ואין בידך תו ירוק או תעודת מחלים/מתחסן, נוכל לקבל בדיקה מהירה בת 24 שעות בלבד, שעליה תידרש לחזור ולהציג תוצאות שליליות בכל יום במהלך האירוח.
**חלה חובת עטית מסיכה בכניסה אל המלון ובשטחיו.

חופשה נעימה ובטוחה,
צוות מלון סי לייף נהריה – בוטיק על הים

המלון פועל בהתאם להנחיות משרד הבריאות המשתנות מעת לעת. באם חלו שינויים בהנחיות ממועד עדכון העמוד, הנחיות משרד הבריאות התקפות במועד האירוח הן הקובעות. ט.ל.ח

דילוג לתוכן